RK73H1JTTD1R00F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1R00F
JLCPCB Part #
C160025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS