RN731JTTD18R4B50
MFR.Part #
RN731JTTD18R4B50
JLCPCB Part #
C3931645
Description
-55℃~+155℃ 18.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS