RN731JTTD6200F25
MFR.Part #
RN731JTTD6200F25
JLCPCB Part #
C3963956
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS