HV732HRTTE366J
MFR.Part #
HV732HRTTE366J
JLCPCB Part #
C7287298
Description
-55℃~+155℃ 36MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS