HV732HRTTE3603F
MFR.Part #
HV732HRTTE3603F
JLCPCB Part #
C6209969
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS