HV731JTTD3302F
MFR.Part #
HV731JTTD3302F
JLCPCB Part #
C3958238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS