HV732BRTTD5364F
MFR.Part #
HV732BRTTD5364F
JLCPCB Part #
C5655012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS