HV732BRTTD5363F
MFR.Part #
HV732BRTTD5363F
JLCPCB Part #
C6273850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS