HV732BRTTD1433D
MFR.Part #
HV732BRTTD1433D
JLCPCB Part #
C6637862
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS