SG73P1JRTTD6651D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6651D
JLCPCB Part #
C7360121
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS