SG73P1ETTP6491F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6491F
JLCPCB Part #
C4087289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS