HV732ATTD915J
MFR.Part #
HV732ATTD915J
JLCPCB Part #
C4144328
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS