RK73G2BRTTD6192F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6192F
JLCPCB Part #
C5851157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS