HV732ATTD6803F
MFR.Part #
HV732ATTD6803F
JLCPCB Part #
C4138645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS