HV732BTTD6193F
MFR.Part #
HV732BTTD6193F
JLCPCB Part #
C3917830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS