HV732ATTD5903D
MFR.Part #
HV732ATTD5903D
JLCPCB Part #
C3922096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS