HV732ATTD5903F
MFR.Part #
HV732ATTD5903F
JLCPCB Part #
C4231388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS