HV732ATTD5604F
MFR.Part #
HV732ATTD5604F
JLCPCB Part #
C3952687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS