HV732BTTD515G
MFR.Part #
HV732BTTD515G
JLCPCB Part #
C3926742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS