HV732ATTD395G
MFR.Part #
HV732ATTD395G
JLCPCB Part #
C4318711
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS