HV732ATTD3743F
MFR.Part #
HV732ATTD3743F
JLCPCB Part #
C4244988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS