HV732ATTD3573F
MFR.Part #
HV732ATTD3573F
JLCPCB Part #
C4029446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS