RK73H2BRTTD4990D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4990D
JLCPCB Part #
C2599355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS