HV732ATTD336J
MFR.Part #
HV732ATTD336J
JLCPCB Part #
C4111092
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS