HV732ATTD3324F
MFR.Part #
HV732ATTD3324F
JLCPCB Part #
C4085713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS