RK73H1JRTTD1181D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1181D
JLCPCB Part #
C2598770
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS