HV732ATTD3013F
MFR.Part #
HV732ATTD3013F
JLCPCB Part #
C4166608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS