HV732ATTD2944F
MFR.Part #
HV732ATTD2944F
JLCPCB Part #
C4031049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS