HV732ATTD2204F
MFR.Part #
HV732ATTD2204F
JLCPCB Part #
C4062222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS