HV732ATTD1804F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD1804F
JLCPCB Part #
C3977524
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS