HV732ATTD1474F
MFR.Part #
HV732ATTD1474F
JLCPCB Part #
C3919467
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS