RN73H1JTTD1243B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1243B50
JLCPCB Part #
C4022272
Description
100mW 124kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS