SG73P2ATTD2371D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2371D
JLCPCB Part #
C4266558
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS