HV732ARTTD3403D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ARTTD3403D
JLCPCB Part #
C7287181
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS