HV732ARTTD3323F
MFR.Part #
HV732ARTTD3323F
JLCPCB Part #
C6576362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS