HV731JTTD3744F
MFR.Part #
HV731JTTD3744F
JLCPCB Part #
C4552243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS