SG73G1JTTD1960C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1960C
JLCPCB Part #
C6672985
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS