HV731JRTTD5364F
MFR.Part #
HV731JRTTD5364F
JLCPCB Part #
C6576292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS