HV731JRTTD2802F
MFR.Part #
HV731JRTTD2802F
JLCPCB Part #
C6060408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS