CFS1/4CT52R184J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R184J
JLCPCB Part #
C2613257
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS