CFS1/4CT26A362J
MFR.Part #
CFS1/4CT26A362J
JLCPCB Part #
C367441
Description
-450ppm/K~+350ppm/K -55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS