WK73R2ATTD8061F
MFR.Part #
WK73R2ATTD8061F
JLCPCB Part #
C4191601
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS