CF1/4CT52R275J
MFR.Part #
CF1/4CT52R275J
JLCPCB Part #
C2613188
Description
-1300ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS