RVT100UF80V167RV0112
MFR.Part #
RVT100UF80V167RV0112
JLCPCB Part #
C5246576
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 280mA@120Hz 80V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS