RVT10UF50V34RV0011
MFR.Part #
RVT10UF50V34RV0011
JLCPCB Part #
C2836444
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 25mA@120kHz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS