MPX154K31C3KN15600
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX154K31C3KN15600
JLCPCB Part #
C489076
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 275V、305V、310V CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS