FZ47UF35V90RV0124
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
FZ47UF35V90RV0124
JLCPCB Part #
C3148156
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 35V 47uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS