MPP474J2G15AJ22600
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPP474J2G15AJ22600
JLCPCB Part #
C506860
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS