MPP103J2G07AJ22600
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPP103J2G07AJ22600
JLCPCB Part #
C506863
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS