LSP450M227S302S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
LSP450M227S302S1AA
JLCPCB Part #
C51889882
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 220uF 30mm 30mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS